Будівельна ліцензія

11, Апрель, 2013

Перш ніж приступати до виконання будівельних робіт, будь-яке підприємство зобов’язане отримати такий дозвільний документ, як ліцензія на будівництво. У відповідності до чинного законодавства України, ліцензуванню підлягають наступні види робіт:

  • будівельні і монтажні роботи;
  • монтаж інженерних мереж;
  • будівництво транспортних споруд.

Ліцензування будівельних робіт здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією. Таким чином, Ви можете самостійно звернутися в її територіальні органи за отриманням ліцензії. Будівельна ліцензія видається за умови дотримання певних ліцензійних умов та підготовки відповідного пакету документів. Однак враховуючи відсутність в законодавстві та відкритих джерелах детальної інформації щодо встановлених вимог до виробничо-технічної бази заявника та кваліфікаційних вимог до його персоналу, непрозорість роботи органів ліцензування, в підприємств під час забезпечення дотримання таких вимог на практиці виникають значні труднощі. Тому ми рекомендуємо відразу звертатися до юристів, які володіють певними практичними знаннями та значним досвідом в сфері оформлення будівельних ліцензій.

Такі послуги, зокрема, пропонує наша компанія, яка вже тривалий час займається отриманням ліцензій. В нас Ви зможете отримати всі необхідні консультації з питань ліцензування, допомогу в підготовці документів, юридичну підтримку під час виконання ліцензійних вимог, зокрема формулювання мінімального, необхідного і достатнього об’єму вимог для дотримання ліцензійних умов, допомогу в підборі відповідного персоналу і т.д. Наші спеціалісти самостійно подадуть документи та гарантовано отримають ліцензію на будівництво для Вашого підприємства.

Для цього необхідними будуть такі документи:

  1. Виписка з Єдиного державного реєстру та нотаріально завірена копія довідки статистики;
  2. Банківські реквізити;
  3. Код платника податків юридичної особи;
  4. Копія паспорта та ідентифікаційного коду фізичної особи-підприємця;
  5. Перелік будівельних робіт;
  6. Документи, що підтверджують право власності чи оренди приміщень;
  7. Копії трудових книжок та дипломів найманих працівників.

Розмір офіційного збору за видачу ліцензії становить 1 мінімальну зарплату.

Детальний опис даної послуги Ви можете прочитати ТУТ.

Наші спеціалісти отримають будівельну ліцензію для Вашого підприємства в строк до 30 робочих днів.

Тож не гайте часу та дзвоніть вже сьогодні чи приходьте до нас в офіс!

Google